Лазерне різання акрилу

Послуга різки лазером акрилу та оргскла

Ми одні з провідних підприємств України по обробці лазером акрилу і пропонуємо свої послуги всім кому необхідно якісно обробити акрил (оргскло) для отримання якісного виробу.

Процедура розкрою повністю автоматизована і здійснюється за допомогою розкроювальних верстата де при допомоги сфокусованого лазерного променя випаровуємо вузьку смужку акрилу, роблячи це строго по лінії різу. Такий тип різання оргскла дозволяє отримати в виробі акуратний, точний і вузький шов і скорочує терміни виготовлення до максимально швидко створювати різноманітні вироби, при цьому зводячи до мінімуму витрати матеріалу. Хочемо зазначити, що робимо різання оргскла, тканини, фанери та інших листових матеріалів в місті Києві, на лазерному розкроювальних верстаті з робочим полем 1500 x 1000 мм. Лазерне обладнання ріже матеріали точно та швидко.

Точність досягається малим розміром променя близько 0,1 міліметрів, а так само такою особливістю лазерного променя як повна відсутність механічного впливу на розкроювати матеріал. При різці акрилу на матеріал впливає висока температура дуже короткий проміжок часу, завдяки цьому оброблений торець виглядає, так само як і лицьова сторона: красиво, гладко, прозоро.

При різанні акрилу торці виходять гладкі, красиві і рівні, і тому не вимагають додаткової обробки як після механічного (фрезерного) розкрою. Ми ріжемо матеріали товщиною від 1 мм до 25 мм. Оргскло в такому асортименті завжди є на складі, ознайомиться з цінами на оргскло.

Креслення для лазерного різання акрилу приймаються в форматі CorelDraw або AutoCAD.

ціна РЕЗКИ АКРИЛУ

цена РЕЗКИ АКРИЛА

Товщина оргскла1,0 мм1,5 мм2,0 мм3,0 мм4,0 мм5,0 мм6,0 мм8,0 мм10,0 мм
Цена грн. до 100 м/п2,903,905,206,208,3010,0011,8016,2027,00
Цена грн. от 100 м/п2,553,754,855,807,809,6011,2015,9026,00

Переваги замовлення лазерного різання акрилу у нас:

  • на випадок якщо у вас немає акрилу, ви можете його купити у нас.
  • Мінімальна вартість різання 200,00 грн. без вартості матеріалів.
  • Висока точність різання, що дозволяє виготовити найдрібніші деталі.
  • Після нашої різання акрилу вони не потребує додаткової обробки (шліфування) торців.
  • Високо точність лазерного різання, акрил не береться довгострокового термічного впливу і механічної деформації.
  • Висока швидкість різання, дозволяє нам виконувати великі замовлення в найкоротші терміни.
  • Наше обладнання дозволяє нам виключити шлюб кінцевого виробу.
  • Даний метод різання максимально економить сировину замовника.

Різка оргскла

Для високоточного розкрою акрилу (оргскла) лазерна різка підходить якнайкраще і широко застосовується останні роки. Основною перевагою даного методу різання є максимально чіткий, гладкий контур вироби з акрилу. Даний матеріал вимагає точного дотримання технології його обробки, а без наявності професійного обладнання та висококваліфікованих фахівців неможливо отримати якісний виріб з акрилу. Ми володіємо усім необхідним обладнанням для лазерного різання акрилу (оргскла), а найголовніше у нас працюють професіонали з багаторічним досвідом.

Лазерне різання оргскла – це оптимальне рішення, якщо необхідно вирізати з акрилу (оргскла) виріб складним візерунком або виріб дрібного розміру. Широко застосовується різання оргскла в виготовлення сувенірної, рекламної продукції, табличок різної конфігурацій і трафаретів. Повсюдно дана технологія обробки оргскла застосовується в виготовлення зовнішньої реклами, інтерактивних вивісок предметів інтер’єру і приладових панелей різних електронних приладів.

Як ріжуть акрил і оргскло – відео