Лазерне гравіювання

Наша компанія надає послугу лазерного гравірування в Києві.

Вартість складає 0,30 грн. за 1 см.кв.

Хочемо звернути увагу що кожне замовлення розраховується індивідуально, і вартість залежить від багатьох факторів.

В чому полягає особливість такого способу нанесення?

Спосіб лазерного гравірування відрізняється простою у виконанні, ця технологія не вимагає складної підготовки та заключної обробки рекламного носія. Цей метод передбачає повну відсутність створення трафаретів і витрата друкувального матеріалу, так як оформлення панелі здійснюється лазерним променем, завдяки якому можна створювати всілякі написи, логотипи, зображення на різних матеріалах ( оргскло , фанера, дерево, шкіра, скло і т.д.). До того ж таке нанесення, безперечно славиться тривалим терміном експлуатації, адже гравірування НЕ вигорить під впливом ультрафіолету і не змиється під проливними дощами.

Принцип нанесення спрощений, використовуючи лазерний гравер, можна обробляти будь-яку лицьову поверхню рекламного носія, при цьому верстат володіє регулюючим механізм, який контролює глибину “пропалювання”. Крім цього, в залежності від того який спочатку матеріал обраний буде залежати колірна палітра. Наприклад, використовуючи, метал в якості основного витратного матеріалу, дозволить досягти високо контрастного відтінку, на відміну від скла, гравірування буде виглядати як матовий контур, який можна обрамляти декоративним підсвічуванням і іншими дизайнерськими варіантами.

 лазерне гравіювання Яскравого переливу кольору можна досягти за діючи пластик акрил), який дуже часто використовується при виготовленні сувенірної та канцелярської продукції. Дуже часто за допомогою гравіювання оформляється лицьова панель мобільних телефонів або ручки, брелки, таблички.

Таким чином, якщо порівнювати лазерне гравіювання з іншими методами маркування робочої панелі, то природно слід торкнутися основні виділяють аспекти подібного спрямування . Можна задіяти практично будь-який витратний матеріал, технологія виробництва забезпечує стислі терміни виконання, низька собівартість і підвищені технологічні властивості.